Ďalšie dôležité informácie

Správne vetranie - obmedzuje rosenie okien, bráni vzniku plesní a je správnou cestou k maximálnej úspore za teplo.

Pozrite dôvody prečo vážne uvažovať o výmene okien.

Kvalita plastových okien je skrytá vo vnútri profilu, kam bez rozrezania okien nevidíte. Okná od rôznych dodávateľov síce vyzerajú rovnako, ale vo vnútri sú veľké rozdiely.

Vetranie je dôležité ako pre zdravé prostredie v byte, tak aj pre odvod prebytočnej vlhkosti, ktorá sa v chladných dňoch môže zrážať na oknách. V moderných domoch výmenu vzduchu zariadi rekuperácia. Tam kde nie je, je potrebné pamätať na pár zásad.

Teplo tvorí viac ako polovicu celkovej ročnej spotreby energie v domácnosti, oplatí sa hľadať spôsoby, ako ho udržať v byte čo najviac

Každý výrobca má svoju vlastnú unikátnu konštrukciu profilu - a navyše, zásadne sa líši výrobný proces. Vedeli ste, že povrchová úprava má vplyv ako na dlhodobý vzhľad okien, tak aj na ich údržbu?

S jarou prichádza aj potreba upratať. Skôr alebo neskôr dôjde aj na umývanie okien. Preberme si, na čo by ste nemali zabúdať.

Vyberáte z niekoľkých ponúk okná, vchodové dvere, tienenie alebo interiérové dvere a premýšľate, ako si správne vybrať?

Vyberáte okná pre svoj nový rodinný dom alebo byt? Okná VEKRA dávajú istotu správneho riešenia od výberu okien, cez technický návrh projektu, výrobu až po montáž a budúce servis.

Okná a dvere sú pre zlodejov ľahkou cestou do bytu. Odradiť a prípadne čo najviac sťažiť prístup nezvaných návštevníkov do bytu môžu aj jednoduché mechanické prvky. Hodí sa aj pár rád ohľadom bezpečnosti detí.

Naše realizácie