Prečo Vekra

S Vekrou má zákazník istotu:

– dodávky kvalitných produktov
– jedinečnej českej produkcie z našich vlastných závodov
– bezproblémovej realizácie
– spoľahlivých a ľahko dostupných služieb
– úspory za vykurovanie
– zodpovednosť k životnému prostrediu

Svojím zákazníkom prináša VEKRA kľud, bezpečie a teplo domova.


Sme najväčší výrobca okien a dverí v ČR.


Značka VEKRA existuje na českom trhu otvorových výplní už 25 rokov. Dnes je VEKRA vlajkovou značkou spoločnosti Window Holding a.s., ktorá vznikla 31. 12. 2009 právnou fúziou troch najvýznamnejších výrobcov otvorových výplní v ČR, a to VEKRA, OTHEM a TWW.

Naša spoločnosť Window Holding má 4 moderné závody – Lázne Toušeň, Velké Meziříčí, Husinec a Zašová. Zamestnávame takmer 1000 pracovníkov a naša ponuka zahŕňa komplexné portfólio výrobkov (produktov).

VEKRA ako vlajková značka Window Holding a.s. má cieľ stať sa prvou voľbou pri výbere dodávateľa otvorových výplní, pretože:

  • Dodávame iba kvalitné výrobky.
  • Máme komplexnú ponuku výrobkov zo všetkých materiálov vrátane hliníkových fasádnych otvorových výplní.
  • Poskytujeme rôzne služby týkajúce sa objednávky a montáže otvorových výplní.
  • Ponúkame partnerstvo postavené na dôvere a stabilnom finančnom zázemí veľkej spoločnosti a ako silný hráč sme schopní zabezpečiť svoje záväzky v záručnej i pozáručnej dobe.

Značka VEKRA je považovaná za jednotku na českom trhu. Našou prioritou ste vy, naši koncoví zákazníci. Chceme vám byť čo najbližšie prostredníctvom našich viac ako 60 obchodných zastupení v ČR a obchodného zastúpenia na Slovensku a prispieť tak k tomu, aby sa výmena okien stala príjemným zážitkom a pozitívnou zmenou vo vašom bývaní.

Naše realizácie