Naši partneri a dodávatelia

DEVLEV – architektonické štúdio

Skúsená architektonická kancelária, s ktorou si splníte svoje sny o bývaní.
https://devlev.sk/

www.katalogoveprojekty.sk

Tremco illbruck s.r.o.

Spoločnosť Tremco illbruck je dodávateľom tesniaceho systému illbruck i3, ktorý zaisťuje prirodzené spojenie okna z domom.

Moderna s.r.o.

Dodávateľom vnútorných a vonkajších parapetných dosiek pre výrobky Vekra okná.

OKNOPLASTIK

Česká spoločnosť Oknoplastik je pre VEKRA okna dodavatelom vnútorných žalúzií a sietí. Pri výrobe tienenia staví na svojich dlholetých zkúsenostiach.

Alcoa - systém KAWNEER

Značka Kawneer dodáva hliníkové profily pre výrobu okien a dverí. Značka je súčasťou spoločnosti Alcoa svetového leadra vo výrobe hliníku, hliníkové produkty.

SALAMANDER Industrie Produkte

Firma Salamander je nemecký výrobca plastových profilov pre okná a dvere. Spoločnosť vyrába niekolko typov profilových systémov pod značkami Salamander, Brügmann a bluEvolution s viac ano 30 ročnou tradíciou v obore.

VISIMPEX a.s.

Pod značkou WINTWCH prezentuje spoločnosť VISIMPEX a.s. programy odborovo orientovaného a špecializovaného spojovacieho materiálu pre profesionálov.

Siegenia

Siegenia vyrába okenné a dverové kovania v piatich výrobných závodoch na 2 kontinentoch. Spoločnosť bola založená v Nemecku v roku 1914.

AGC Flat Glass Europe

Dodavatelem izolačních skel je společnost AGC Glass Europe. Jde o významného zpracovatele plochého sklo pro stavební účely.

TEKNOS – barvy značky Gori

Predný výrobca povrchových úprav s dôrazom na ekologickú šetrnosť a životnosť.

Naše realizácie