Certifikáty a ocenenia

Zaručene české okná sú tu pre vašu istotu.

Možno poznáte i vy zo svojho okolia niekoho, kto si obstaral veľmi lacné okná a teraz má s nimi starosti. Hovoríte si – Čo všetci riešia? Ide predsa len o okná. Čo sa na nich dá pokaziť? Okná kupujeme väčšinou len raz za život. Mať v byte okná alebo dvere cez ktoré uniká teplo, zateká alebo sa nedajú poriadne zatvoriť, to je skutočne na zlosť.

Divili by ste sa, koľko nešťastných majiteľov nových okien márne hľadá pomoc a nevie, kam sa má obrátiť. Stáva sa často, že zákazník nevedomky kúpi okná od zahraničného výrobcu prípadne dodávateľ nie je overený alebo neznámy. Dodávateľ, môže mať veľký problém splniť svoje záväzky. Pár ušetrených tisícoviek sa môže mnohonásobne predražiť, nehľadiac na zbytočne stratený čas a nervy.

Certifikát ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA môžu dostať iba výrobcovia, ktorí preukázateľne vyrábajú okná a dvere na území českej republiky a predajcovia, ktorý predávajú výhradne takto vyrobené okná.

Svojho dodávateľa okien a dverí si môžete overiť na stránkach: www.zaruceneceskaokna.cz.

Značka VEKRA je držiteľom certifikátu ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA.

 

Certifikát ZARUČENĚ ČESKÁ OKNA je pre zákazníkov istota, že poznajú výrobcu zakúpených okien a ich dodávateľ tak bude schopný splniť svoje záväzky a zaručí im záručný i pozáručný servis i poradenstvo.

Kúpou okien s certifikátom naviac PODPORÍTE ČESKÚ EKONOMIKU.

Overený český výrobca či dodávateľ sa musí preukázať platným certifikátom, ktorý sa vždy poskytuje na jeden rok.

zco3

Naše realizácie